Przejdź do treści
Banner
Przejdź do stopki

Gospodarstwa pomocnicze

Treść

GOSPODARSTWO POMOCNICZE N4
MAŁOPOLSKIEJ WOJEWÓDZKIEJ KOMENDY OHP  KRAKÓW

32-540 Trzebinia, ul. 22 Lipca 5,
tel. 32 612 13 77
,
fax. 32 612 23 69
, e-mail: gpnr4@wp.pl
  Kierownik: Ryszard DudaDziałalność Gospodarstwa Pomocniczego Nr 4 MWK OHP Trzebini.

        Podstawowym celem Gospodarstwa Pomocniczego Nr 4 OHP
w Trzebini jest obsługa własnej jednostki budżetowej - OSiW w Trzebini w zakresie zakwaterowania
i wyżywienia uczestników oraz prowadzenie warsztatów szkoleniowo-produkcyjnych, a także właściwe zabezpieczenie logistyczne obiektów będących w posiadaniu tej jednostki.  

        Gospodarstwo Pomocnicze Nr 4 MWK OHP w Trzebini jako pracodawca uczestników OSiW 6-4 OHP praktycznej nauki zawodu
i przyuczenia do pracy w zawodach: krawiec, kucharz małej gastronomii, ślusarz. Zapewnia uczestnikom dobre warunki odbywania praktycznej nauki zawodu, podwyższania kwalifikacji ogólnych i zawodowych, stwarza także możliwość przekwalifikowania się.
Nauka zawodu odbywa się w Warsztatach Szkoleniowo-Produkcyjnych Gospodarstwa Pomocniczego. Prowadzona jest przez doświadczonych i merytorycznie dobrze przygotowanych instruktorów d/s szkolenia zawodowego.
         Nauka zawodu w Gospodarstwie Pomocniczym trwa 24 miesiące lub 36 miesięcy w zależności od zawodu i kończy się egzaminem zawodowym przed OKE.
Przyuczenie do wykonywania określonej pracy trwa do ukończenia gimnazjum i kończy się egzaminem wewnętrznym.
          Gospodarstwo Pomocnicze prowadzi tanią bazę hotelową, dysponuje pokojami 2, 3, 4 i 5 osobowymi
a także świetlicą, salami wykładowymi, pracownią komputerową i stołówką. Stołówka Gospodarstwa przygotowuje i wydaje rocznie kilka tysięcy posiłków. Obsługuje bankiety i wesela a także okazjonalne uroczystości. Pracownicy młodociani w ramach przygotowania zawodowego pod kierunkiem instruktorów do spraw szkolenia zawodowego produkują i oferują:
Kucharze: usługi gastronomiczne (posiłki regeneracyjne, catering, usługi weselne, imprezy okolicznościowe),
           Ślusarze: wykonywanie robót ślusarskich (przęsła ogrodzeniowe, bramy wjazdowe i garażowe, kraty okienne i drzwiowe, kwietniki, świeczniki
i itp.),
Krawcy: wykonywanie prac krawieckich (szycie ubrań roboczych, fartuchów pościeli, firan, zasłon, drobne przeróbki krawieckie, podszywanie, wszywanie zamków i itp.).

Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie:ohpt.eu.interia.pl
 


Gospodarstwo Pomocnicze nr 4

Kierownik GP - Ryszard Duda
adres: 32-540 Trzebinia, ul. 22 lipca 5
tel. 32 612 13 77, fax 32 612 23 69, e-mail:
gpnr4@wp.pl 

 


Działalność Gospodarstwa Pomocniczego Nr 5 MWK OHP w Lanckoronie.
 
                Podstawowym celem Gospodarstwa Pomocniczego Nr 5 MWKOHP w Lanckoronie jest obsługa własnej jednostki- OSiW w Lanckoronie w zakresie zakwaterowania i wyżywienia uczestników oraz prowadzenie warsztatów szkoleniowo- produkcyjnych, a także zabezpieczenie budynku będącego w posiadaniu tej jednostki.
               Gospodarstwo Pomocnicze Nr 5 MWK OHP w Lanckoronie jako pracodawca uczestników OSiW uczy praktycznej nauki zawodu o kierunku kucharz małej gastronomi.
Zapewniamy naszym uczestnikom bardzo dobre warunki odbywania praktycznej nauki zawodu, która trwa 24 miesiące. Gospodarstwo Pomocnicze dysponuje 50 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, 3 osobowych oraz 2, pokojami o podwyższonym standardzie.
W każdym pokoju jest łazienka, TV, radio oraz internet bezprzewodowy.
                Oferujemy również smaczne i tanie posiłki. Posiadamy bazę do organizowania imprez turystycznych, przyjęć okolicznościowych, bankietów oraz wczasów, zielonych szkól, catering. Z powodzeniem pomagamy w prowadzeniu konferencji, narad, szkoleń dla zorganizowanych grup. Dwie sale wykładowe na 45 i 20 osób z pełnym wyposażeniem audiowizualnym.
Ośrodek spełnia warunki dla obsługi osób niepełnosprawnych. Ogród z miejscem na ogniska i parking.
Wszystko to- plus czyste, świeże powietrze zdrowy klimat bardzo dobre położenie z dala od zgiełku - sprawia, że Lanckorona jest niezwykle atrakcyjnym miejscem turystyki i wypoczynku.
 

Gospodarstwo Pomocnicze nr 5

Kierownik GP - Marek Kwaśnica
adres: 34-143 Lanckorona, ul. Krakowska 513
tel. 33 876 64 01, fax 33 876 31 66, e-mail:
gospomkg7@ohp.pl

strona: www.osrodek-korona.pl


ZAPRASZAMY

32696