Przejdź do treści
Banner
Przejdź do stopki

ZAKOŃCZENIE STAŻÓW PRZEZ TARNOWSKICH BENEFICJENTÓW PROJEKTU „OBUDŹ SWÓJ POTENCJAŁ”

ZAKOŃCZENIE STAŻÓW PRZEZ TARNOWSKICH BENEFICJENTÓW PROJEKTU „OBUDŹ SWÓJ POTENCJAŁ”

Treść

14 kwietnia ostatnia beneficjentka projektu „Obudź swój potencjał” z grupy realizowanej w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Tarnowie zakończyła trzymiesięczny staż.

Dwudziestu uczestników projektu odbywało staże w zawodach do których się przygotowywali podczas kursów zawodowych. Tarnowscy beneficjenci projektu praktycznego wykorzystania wiedzy uczyli się w sklepach spożywczych i przemysłowych, firmach reklamowych, salonach kosmetycznych, pracowniach cukierniczych i zakładach ślusarskich. Wszędzie tam towarzyszyli im opiekunowie, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu mogli pomóc swoim podopiecznym w dobrym wykonywaniu pracy. Podczas odbywania stażu beneficjenci wykonywali sumiennie powierzone zadania i realizowali założone plany. Był to dobry czas na zdobywanie nowego doświadczenia, zapoznania się z zasadami pracy na danym stanowisku oraz nabycia umiejętności przydatnych w dalszej karierze zawodowej. Dzięki pracowitości i zaangażowaniu niektórzy z uczestników projektu dostali szansę na pracę w firmach w których odbywali staże.

Fot. Uczestnik projektu „Obudź swój potencjał” podczas odbywania stażu w sklepie z odzieżą i artykułami gospodarstwa domowego.

Tekst i zdjęcia - Patrycja Ścieżka


  

Projekt realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych


 

315260