Przejdź do treści
Banner
Przejdź do stopki

Lanckorona

Treść

6-5 Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Lanckoronie

 

Kierownik Marcelina Tyrpa-Opyrchał
Adres: 34-143 Lanckorona, ul. Krakowska 12
tel. 33 876 64 01, tel. 33 876 31 66 

 

osiw.lanckorona@ohp.pl


Ośrodek Szkolenia i Wychowania Korona mieści się malowniczej miejscowości Lanckorona znajdującej się w odległości 30 km na południe od Krakowa. Piękny krajobraz, czyste powietrze, cisza i spokój to te walory Lanckorony, które najczęściej przyciągają turystów. Spacerując uliczkami Lanckorony można odpocząć od zgiełku wielkich miast.

Nasz hotel mieści się niedaleko lanckorońskiego rynku, gdzie podziwiać można zabytkową drewnianą zabudowę wsi. Do Państwa dyspozycji oddajemy 50 miejsc noclegowych. Dysponujemy pokojami 1, 2, 3 – osobowymi.

 

Gościom bardziej wymagającym proponujemy dwa pokoje o podwyższonym standardzie (apartamenty). Obiekt jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych.  Posiadamy dwie sale konferencyjne wyposażone w sprzęt nagłaśniający, sprzęt audiowizualny (rzutnik z laptopem), rzutnik slajdów oraz tablice.

 

Oprócz noclegów oferujemy Państwu całodzienne wyżywienie. Nasza kuchnia, mimo, że oparta jest na domowych i sprawdzonych przepisach, proponuje również dania bezmięsne, bezglutenowe oraz dostosowane do konkretnych potrzeba gości hotelowych.

  Cennik:

- cena noclegu - 85 zł doba od osoby
- apartament (pokój, sypialnia, łazienka) - 250zł/doba za apartament
- apartament (2-pokoje, sypialnia, łazienka z dużą wanną) - 350zł/doba za apartament

 

Całodzienne wyżywienie - 93 zł od osoby

- śniadanie - 25 zł
- obiad - 40 zł
- kolacja - 28 zł

 

Obiekt jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych (winda, pokój z odpowiednią łazienką)

447340