Przejdź do treści
Banner
Przejdź do stopki

Trzebinia

Treść

6-4 Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Trzebini


Kierownik: Bogusława Fedorowska

Adres: 32-540 Trzebinia, ul. Lipcowa 50, 
tel./fax 32 612 13 77, 32 612 23 69, email: trzebinia@ohp.pl

  

6-4 Ośrodek Szkolenia i Wychowania jest jednostką Małopolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP zlokalizowaną w gminie Trzebinia. Trzebinia położona jest w zachodniej części województwa małopolskiego, w powiecie chrzanowskim, w połowie drogi między Krakowem a Katowicami.

W okresie ferii oraz wakacji Ośrodek dysponuje 52 miejscami noclegowymi w pokojach od 2 do 6 osobowych. W każdym pokoju znajduje się łazienka, TV oraz Internet.

 

Cena noclegu: od 30,00 zł. do 45,00 zł.

Oferujemy całodniowe wyżywienie w kwocie 32,00 zł

Zapewniamy aktywny wypoczynek oferując korzystanie z siłowni, zaplecza sportowego oraz biblioteki.

 

Posiadamy bazę lokalową na organizowanie imprez turystycznych i przyjęć okolicznościowych. Nasza kuchnia zapewnia smaczne i regionalne potrawy serwowane w jadalni  dysponującej 90 miejscami. Zapewniamy catering oraz posiłki regeneracyjne dla firm.

Obiekty nasze są przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych.

Dla grup powyżej 20 osób możliwość negocjacji cen.

 

Świadczymy usługi:

  • Gastronomiczne – catering, śniadania, obiady, kolacje (na miejscu i na wynos), posiłki regeneracyjne dla firm. Oferujemy organizację obsługę gastronomiczną uroczystości komunijnych, chrzcin, innych imprez masowych i turystycznych, oraz spotkań biznesowych i integracyjnych.
  • Mechaniczne i budowlane – oferujemy wykonawstwo i sprzedaż w zakresieprzęsła, słupki oraz bramy ogrodzeniowe i garażowe, kraty okienne i drzwiowe, obróbkę skrawaniem metali i tworzyw sztucznych, roboty spawalnicze, kwietniki, balustrady, prace remontowo – budowlane.
  • Krawieckie – szycie ubrań roboczych, szycie fartuchów, czapek, rękawic ochronnych, szycie pościeli itp. wg zleceń, oraz usługi krawieckie.

Nasze atuty to: komfort, wygoda, atrakcyjna cena i dobra  lokalizacja. Zapraszamy firmy, instytucje i biura turystyczne.

446111